دستگاه وکیوم

by: 

پرس وکیوم مدل ریلی دارای سه سینی تمام اتومات /ابعاد سینی ها ۱۴۰۰/۶۰۰*۲۴۰۰*۳۲۰۰  mm / دارای سیرکوله دما h.01 / کنترل برق  plc /سیستم چروک گیر دارد /قابلیت خمکاری mdf تا ۳۰ درجه زاویه (سفارشی )/  دارای صفحه لمسی hmi  /ابعاد دستگاه ۶۴۰۰mm /وزن دستگاه ۸۵۰ kg

 

 


دستگاه وکیوم :

شکل دهی وکیوم یک نسخه ساده از ترموفرمینگ است، جایی که یک ورق ممبران (پلاستیکی) تا دمای شکل پذیری گرم می شود، و یا نیروی خلاء بر روی قالب کشیده می شود. این فرآیند را می توان برای ساخت پلاستیک به اشیاء دائمی مانند نشانه ها و پوشش های محافظ استفاده کرد. به طور کلی قطعات دارای عمق را می توان با کشیده تر کردن ورق ممبران به صورت مکانیکی و یا حرارت دادن قبل از آوردن آن به سطح قالب و استفاده از خلاء، روکش کرد.

مواد مناسب برای استفاده در شکل دهی با خلاء به طور معمول ترمو پلاستیک ها هستند. شایع ترین و ساده ترین استفاده از ترمو پلاستیک ها، پلی استایرن (HIPS) است. این ورق ها بر روی چوب، فوم ساختاری یا قالب ریخته گری یا آلومینیوم قالب می شود، و قادرند هر شکلی را بگیرند. شکل دهی با خلاء همچنین برای مواد شفاف مانند اکریلیک مناسب است که به طور گسترده در کاربردهای فضایی و هوایی مانند پنجره کابین مسافر و کاناپی هواپیماها استفاده می شود.شکل دهی با خلاء اغلب در کلاس های تکنولوژی پایین در سطح مناسب برای قالب سازی استفاده می شود.

 

برای سفارش دستگاه یا گرفتن اطلاعات بیشتر نظیر ابعاد و توانایی های دستگاه می توانید با تکنسین های ما از قسمت تماس با ما با واحد مربوطه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *